Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Volunteer FD:
Boker Magnum Volunteer FD - зменшена версія популярної моделі "Fire Chief". ТЕХНІЧНІ характеристики ножа залишилися колишніми: він також має ергономічну рукоять, клинок зі сталі 440-а, склобій і стропоріз. Клинок фіксується замком лайнерлок, а кліпса забезпечує комфортне носіння.
- Тип шліфа (перетину клинка): Hollow Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Powder Coat
- Пристосування для відкриття клинка: Шпенек під обидві руки /фліппер
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


