Опис ножа Boker Magnum Urban Tank:
Модель Urban Tank демонструє ніж з вельми привабливим дизайном. Отвори в рукояті цього складного ножа дозволяють надійно утримувати його в будь-якій ситуації. Клинок зі сталі 440 легко відкривається однією рукою за допомогою шпенька або інерційно – за рахунок невеликого виступу-гарди. Обробка клинка-сатинування. На рукояті є кліпса і отвір для темляка.
- Тип шліфа (перетину клинка): Hollow Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Satin finish
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 120 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 273 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте



