Нож Boker Magnum Straight Brother Aluminium (01MB722)

Опис ножа Boker Magnum Straight Brother Aluminium:
Складаний ніж Magnum Straight Brother володіє простим, але практичним дизайном і призначений для щоденного носіння. Клинок з нержавіючої сталі 440A легко витягується однією рукою за допомогою фліппера або шпенька і надійно фіксується замком Liner Lock. Накладки рукояті виготовлені з анодованого алюмінію. Є кишенькова кліпса і отвір для кріплення темляка.
- Тип шліфа (перетину клинка): Hollow Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Satin finish
- Система захисту від випадкового відкриття (Detent ball)
- Осьовий вузол-шайби з фторопласту
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 207 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: Цену уточняйте




