Опис ножа Boker Magnum Starfighter:
Складаний ніж Boker Magnum Starfighter виконаний у вигляді кинджала. Клинок з нержавіючої сталі 440 має чорне антикорозійне покриття і прекрасно гармонує з дерев'яними накладками рукояті. Ніж приводиться в робоче положення за допомогою фліппера, який також виконує роль гарди і запобігає зісковзування пальців руки на клинок.
- Тип шліфа (перетину клинка): Flat Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Powder Coat
- Lanyard Hole-отвір або пристосування в задній частині рукояті для страхувального корду або ременя
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або кишені
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії. В комплекті шестигранний ключ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь / дерево |
| Общая длина | 220 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте






