Нож Boker Magnum Sierra Delta Drop (02SC017)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Sierra Delta Drop:
- Тип шліфа (перетину клинка): Hollow Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Acid Stonewash
- Тип монтажу рукояті: Full Tang (накладний на повний хвостовик)
- Матеріал піхов /чохла: Kydex®
- Skull (bone) crusher /склобій
- Lanyard Hole-отвір або пристосування в рукояті ножа для страхувального корду або ременя.
- Класифікація, тип виробу: Tactical knife
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 130 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 250 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | пісочний |
| Чехол / ножны | Да |
- Цена: Цену уточняйте


