Нож Boker Magnum Shadow Warrior (01YA251)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01YA251
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageНож Boker Magnum Shadow Warrior (01YA251)
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Shadow Warrior:
Ніж Boker Magnum Shadow Warrior має клинок з практичною нержавіючої сталі 440 і фіксується надійним замком лайнерлок. Рукоять виготовлена з матеріалу G10, а подпальцевие виїмки рукояті додатково збільшують комфортність і надійність утримання ножа навіть вологою рукою. Також, клинок ножа має шпенек, який дозволяє швидко відкрити ніж однією рукою, і отвори в рукояті для кріплення темляка. Плавність ліній, надійність і комфортність роблять це ніж надійним супутником як в місті, так і при поїздках на природу.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 94 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 220 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

