Опис ножа Boker Magnum SE Dagger:
Складаний ніж Magnum SE Dagger має витончений дизайн. Клинок з нержавіючої сталі 440А стилізований під кинджал, але заточений тільки з одного боку, з темним покриттям на основі титану. Витягується за допомогою фліппера і фіксується у відкритому положенні замком лайнерлок. Підпружинений механізм сприяє легкому і швидкому відкриванню ножа. Є кишенькова кліпса.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: Цену уточняйте


