Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Rocket:
- Пристосування для відкриття клинка: фліппер
- Містить: Склобій
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або кишені
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
- Тип ножа: напівавтоматичний
- Тип обробки або покриття клинка: EDP
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 212 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


