Нож Boker Magnum Rainbow II (01YA107)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Rainbow II:
Складаний ніж Rainbow II з титановими накладками, PVD покриттям і клинком з нержавіючої сталі 440 виконаний в яскравих тонах. Оснащений замком фреймлок і кліпсою для зручного носіння в кишені і на спорядженні.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 72 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | титан |
| Общая длина | 172 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | синій |
- Цена: 1 330 ₴

