Нож Boker Magnum Prestige Hunter (01RY6182)

Опис ножа Boker Magnum Prestige Hunter:
Цей складаний ніж є надійним інструментом для використання в першу чергу на полюванні. Але відрізняє його зовсім не Конструктивні особливості, а зовнішній вигляд. І клинок, і контур рукоятки відполіровані до дзеркального блиску, надаючи ножу неповторний зовнішній вигляд. З ними вдало поєднуються лаковані дерев'яні накладки. Сама рукоятка має ергономічну форму і надійно сидить в руці. Для зручності ніж оснащений кліпсою і отвором для ремінця.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії. В комплекті шестигранний ключ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 97 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | дерево |
| Общая длина | 223 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте


