Нож Boker Magnum Power Knight (01MB221)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01MB221
Опис ножа Boker Magnum Power Knight:
Модель Black Knight є варіацією ножа Urban Tank зі злегка укороченим чорним клином і рукояттю, виготовленої склотекстоліту G-10. Крім привабливого дизайну, особливістю ножа є особливий плавник - "фліппер" біля основи клинка, який одночасно виконує дві функції. Перша полягає в можливості швидкісного відкриття ножа за допомогою натискання пальця на фліппер, друга – захисна, фліппер виконує роль гарди. Оснащений кліпсою.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 120 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 272 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

