Опис ножа Boker Magnum Pioneer:
Повнорозмірний ніж Pioneer володіє всіма даними для широкого застосування в різних ситуаціях. Неважливо, йдете ви в похід, ремонтуєте велосипед або нарізаєте хліб, ніж Pioneer буде однаково корисний при будь-яких ситуаціях повсякденності. Цьому сприяє досить масивний клинок з корозієстійкої сталі 440А з титановим покриттям, додатково захищає від впливу навколишнього середовища. Велика і зручна рукоятка комфортно сидить в руці. Для зручності носіння в ноші передбачені кліпса і отвір для ремінця.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 80 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | мікарта |
| Общая длина | 192 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте



