Нож Boker Magnum Oblong Hole (02RY689)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Oblong Hole:
Ніж з фіксованим клинком Boker Magnum Oblong Hole призначений для повсякденного носіння і використання під час відпочинку на природі. Клинок виготовлений зі сталі 440А, на обуху є упор для великого пальця з великими насічками. Накладки рукояті виконані з полімерного матеріалу з приємним на дотик прогумованим покриттям (типу Softouch). Отвори в рукояті покликані полегшити вагу ножа. У комплект входять піхви з кордури.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | Пластик |
| Общая длина | 177 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 4.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 1 300 ₴


