Нож Boker Magnum NW Skinner (01RY526)

Опис ножа Boker Magnum NW Skinner:
Мисливський складаний ніж Boker Magnum NW Skinner має надійний і безпечний механізм фіксації-лайнерлок. Сатинований клинок типу drop point виготовлений зі сталі 440A і витягується за допомогою нігтьового зачепа. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G-10. Зручні подпальцевие виїмки забезпечують міцний хват. Ніж оснащений кишеньковою кліпсою і отвором під темляк для більш комфортного носіння.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


