Опис ножа Boker Magnum Medic:
Boker Magnum Law Enforcement , Magnum Fire Dept і Magnum Medic - яскраві представники серії багатофункціональних ножів, розроблених для поліції, швидкої допомоги і рятувальників - відважних людей, щодня ризикують своїм життям на благо всього людства.
Ножі обладнані всім необхідним для цієї відповідальної місії: стропорізом, склобоєм, зручною кліпсою і клинком з нержавіючої сталі 440А.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
- Цена: Цену уточняйте



