Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Khucom:
Khucom - компактна версія кукрі від компанії Boker. Ніж, виготовлений з цільного шматка сталі, має клинок оригінальної форми, що забезпечує додаткову жорсткість і зручність як при різі, так і при рубці. З легкістю справляється з більшістю видів робіт, ніж KhuCom стане вашим надійним помічником і компаньйоном в будь-якій ситуації і в будь-який час!
Ніж комплектується піхвами з Kydex зі сталевою кліпсою.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 163 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | мікарта |
| Общая длина | 295 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Да |
- Цена: Цену уточняйте


