Опис ножа Boker Magnum Iron Cross:
Елегантний складаний ніж Boker Magnum Iron Cross - нова версія популярної моделі Heavy Metal. Підпружинений клинок з нержавіючої сталі має сатиновану поверхню. Рукоять також виготовлена зі сталі 440А з накладками з високоякісного склотекстоліту G-10. Незмінними рисами залишаються зручна кліпса і надійний замок.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 195 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


