Опис ножа Boker Magnum Hotel Romeo:
Керамбіт Boker Magnum Hotel Romeo - ніж з зігнутим фіксованим клинком і заточуванням по увігнутій стороні, службовець для нанесення січних ударів. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 440А і оброблений за технологією «stonewash». Рукоять з накладками із зносостійкого склотекстоліту G-10 має зручні подпальцевие виїмки для більш надійного хвата. Комплектується піхвами з кайдекса. Тип ріжучої кромки-напівсеррейтор.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 72 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 171 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.6 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


