Опис ножа Boker Magnum Hitman:
Boker Magnum Hitman - це надійний, добре збалансований складаний ніж для повсякденного використання. Ергономічна рукоять оригінального дизайну виготовлена з сучасного високоякісного склотекстоліту G 10. На клинку з нержавіючої сталі 440А розташований шпенек, що полегшує відкривання ножа однією рукою. Сталева кліпса дозволяє зручно закріпити Hitman в кишені або на предметах спорядження.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 92 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


