Нож Boker Magnum Handwerksmeister 6 (01MB211)

Опис ножа Boker Magnum Handwerksmeister 6:
Ножа Boker Magnum Handwerksmeister в першу чергу призначені для людей, які потребують міцному і надійному, але при цьому недорогому інструменті, який стане незамінним помічником в їх роботі. Дана серія має стійкий до корозії клинок з нержавіючої сталі 440A, а також різні механізми відкривання і фіксації.
Handwerksmeister 6 - компактний складаний ніж, що відрізняється стриманим елегантним дизайном. Міцна рукоять з нержавіючої сталі забезпечує не тільки винятковий комфорт при носінні, але і високий ступінь міцності. Клинок відкривається за допомогою однієї руки і надійно фіксується замком лайнерлок.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 55 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 137 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: Цену уточняйте

