Нож Boker Magnum Handwerksmeister 5 (01SC309)

Опис ножа Boker Magnum Handwerksmeister 5:
Ножа Boker Magnum Handwerksmeister в першу чергу призначені для людей, які потребують міцному і надійному, але при цьому недорогому інструменті, який стане незамінним помічником в їх роботі. Дана серія має стійкий до корозії клинок з нержавіючої сталі 440A, а також різні механізми відкривання і фіксації.
Рукоять ножа Handwerksmeister 5 виготовлена з нержавіючої сталі, оснащена кліпсою і отвором для темляка, має рифлені вставки з якісного матеріалу паккавуд, що не тільки надає візуальну привабливість, але і запобігає вислизанню ножа з рук. На одній з накладок рукояті є невелика пластина для нанесення гравіювання.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 72 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | паккавуд |
| Общая длина | 165 м |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте


