Нож Boker Magnum Handwerksmeister 2 (01MB312)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Handwerksmeister 2:
Ножа Boker Magnum Handwerksmeister в першу чергу призначені для людей, які потребують міцному і надійному, але при цьому недорогому інструменті, який стане незамінним помічником в їх роботі. Дана серія має стійкий до корозії клинок з нержавіючої сталі 440A, а також різні механізми відкривання і фіксації.
Handwerksmeister 2 - повнорозмірний складаний ніж з яскраво вираженим клинком типу "bowie" для виконання господарсько-побутових завдань. Накладки рукояті виготовлені з міцного матеріалу паккавуд, є отвір для темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 98 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | паккавуд |
| Общая длина | 223 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | bowie |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте


