Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Graymen:
Складаний ніж Boker Magnum Graymen, виготовлений повністю з нержавіючої сталі, ідеально підійде для повсякденного носіння. Сатинований клинок типу clip point зі сталі 440А швидко витягується за допомогою шпенька. Рукоять перфорована отворами для зниження загальної ваги ножа. Зручна знімна кліпса дозволяє надійно закріпити Magnum Graymen в кишені або на спорядженні. Тип ріжучої кромки-звичайний. Є отвір для кріплення темляка. Ніж фіксується у відкритому положенні за допомогою механізму лайнерлок.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 202 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: Цену уточняйте



