Опис ножа Boker Magnum Gold Finger:
Складаний ніж для повсякденного носіння Boker Magnum Gold Finger виготовлений з нержавіючої сталі, анодованої позолотою. Клинок типу drop point зі сталі 440 легко витягується однією рукою за допомогою шпенька або плавника (фліппера).
* Надійний фіксуючий механізм-фреймлок.
* Тип ріжучої кромки – звичайний.
* Є кліпса для зручного носіння в кишені і отвір для кріплення темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 80 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 190 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | золотий |
- Цена: Цену уточняйте


