Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Gatto Nero:
Складаний ніж Boker Magnum Gatto Nero призначений для щоденного носіння. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 440А і легко витягується за допомогою фліппера або шпенька. Ніж надійно фіксується у відкритому положенні замком Liner Lock. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G-10, їх дизайн сприяє більш впевненому утриманню ножа навіть вологою рукою. Є кишенькова кліпса і отвір для кріплення темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 210 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


