Опис ножа Boker Magnum Freedom Folder:
Туристичний складаний ніж Boker Magnum Freedom Folder має оригінальний дизайн рукоятки - американські національні символи: білоголовий орлан і подобу американського прапора. Міцна рукоять і клинок типу «clip-point» виготовлені з нержавіючої сталі. Ніж розкривається за допомогою шпенька або плавника, а також оснащений склобоєм, стропорізом і кліпсою.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: Цену уточняйте


