Нож Boker Magnum Flaming Cross (01RY920)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01RY920
Опис ножа Boker Magnum Flaming Cross:
Складаний ніж Flaming Cross приємно дивує своїм оригінальним дизайном і якістю використовуваних для його виготовлення матеріалів. Клинок з нержавіючої сталі 440 декорований "язиками полум'я«, а рукоять прикрашена символами» Залізного хреста" - звідси і назва Flaming Cross.
* Легко відкривається за допомогою шпенька.
* Надійно фіксується замком лайнерлок.
* Оснащений кишеньковою кліпсою.
* Тип ріжучої кромки – звичайний.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 81 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь / алюміній |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

