Нож Boker Magnum Fire Brigade (01MB366)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Fire Brigade:
Boker Magnum Law Enforcement, Magnum Fire Brigade і Magnum Medic - яскраві представники серії багатофункціональних ножів, розроблених для поліції, швидкої допомоги і рятувальників - відважних людей, щодня ризикують своїм життям на благо всього людства.
Ножі обладнані всім необхідним для цієї відповідальної місії: стропорізом, склобоєм, зручною кліпсою і клинком з нержавіючої сталі 440А.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | червоний |
- Цена: 1 670 ₴



