Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Faust Neck Knife:
Ніж з фіксованим клинком Boker Magnum Faust - це компактний тичковий ніж Т-подібної форми. Двосічний клинок виготовлений зі сталі марки 420 і має звичайну ріжучу кромку. Рукоять виконана з алюмінію, піхви – з кайдекса. Передбачений варіант "шийного" носіння ножа.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, прихованого носіння, тичковий, шийний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 38 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 78 мм |
| Твердость клинка | 54-56HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Да |
- Цена: Цену уточняйте


