Нож Boker Magnum Earthed (01MB245)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01MB245
Опис ножа Boker Magnum Earthed:
Складаний ніж Бокер Магнум Заземлився запинається завдяки своєму особливому дизайну.
Клинок з нержавіючої сталі має незвичайне Вишукане покриття, яке прекрасно гармонує з дерев'яною рукояттю. Ніж оснащений кліпсою і отвором для темляка, приводиться в робоче положення однією рукою за допомогою шпенька.
* Тип клинка – «drop-point".
* Тип ріжучої кромки – звичайний.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 82 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | дерево |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте

