Опис ножа Boker Magnum Dark Force:
Титанове покриття ножа Dark Force не тільки захищає клинок і рукоятку від впливу корозії, але і надає моделі дещицю елегантності. В іншому-це практичний і надійний ніж. Клинок виготовлений з корозієстійкої сталі 440А, а рукоятка – з алюмінію. Отвори в рукоятці не тільки виконують декоративну функцію, а істотно полегшують ніж. Для зручності в носінні ніж оснащений кліпсою і отвором для темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: Цену уточняйте


