Нож Boker Magnum Crusher (01MB408)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01MB408
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageНож Boker Magnum Crusher (01MB408)
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Crusher:
Руйнівник. Така назва цього багатоцільового ножа. З першого погляду простежується агресивність форм моделі Crusher. Широкий клинок має напівсеррейторну заточку, а також фальшлезвие на обуху , що дозволяє використовувати його в різних ситуаціях. Алюмінієва рукоятка відмінно лежить в руці, а текстуровані вставки перешкоджають зісковзуванню руки. Присутній кліпса для носіння.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 219 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

