Нож Boker Magnum Co-Worker (01SC151)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01SC151
Опис ножа Boker Magnum Co-Worker:
Ніж Co-Worker увібрав в себе всі необхідні складові надійного і ефективного робочого ножа. І справа не тільки в міцному клинку в стилі "spear-point", виготовленому з нержавіючої сталі 440А. Рукоятка також найкращим чином підходить для активного використання. Рукоятка має глибоку подпальцевую виїмку, яка практично є гардой і запобігає зісковзування руки. Оптимальним матеріалом рукоятки для такого ножа став практичний анодований алюміній, а також дерев'яна вставка з середземноморської деревини. Для зручності в носінні ніж оснащений кліпсою і отвором для шнурка (темляка).
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній / дерево |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | сірий, коричневий |
- Цена: Цену уточняйте

