Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Cobalt Strike:
Повнорозмірний складаний ніж Boker Magnum Cobalt Strike привертає до себе увагу своїм агресивним дизайном. Клинок типу drop-point чорного кольору зі сталі 440-а і алюмінієва рукоять з яскраво-блакитною обробкою надають ножу унікальний зовнішній вигляд. Cobalt Strike оснащений фіксатором лайнерлок, кліпсою і отвором під темляк. У центрі рукояті-символ Biohazard.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний, синій, блакитний |
- Цена: Цену уточняйте


