Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Bush Companion:
Модель Bush Companion-міцний робочий складаний ніж. Клинок має широкий профіль, що дозволяє його використовувати і в мисливських цілях. Ніж надійно фіксується у відкритому положенні за допомогою перевіреного часом замка замикання «лайнерлок». Рукоятка ізотовлена зі сталевих пластин, а об'ємна накладка – з рожевого дерева (палісандрового дерева). Характерна подпальцевая виїмка забезпечує надійність і комфорт в утриманні.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 92 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | дерево |
| Общая длина | 219 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте



