Опис ножа Boker Magnum Breaking Glass:
Складаний ніж Boker Magnum Breaking Glass прекрасно підійде не тільки для щоденного носіння, але і для використання в екстрених ситуаціях. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 440А, витягується за допомогою шпенька або фліппера і фіксується замком Liner Lock. Накладки рукояті виконані зі склотекстоліту G10 з прогумованими вставками, які сприяють більш надійному утриманню ножа. Вже в самій назві моделі Breaking Glass мається на увазі наявність склобою, який може виявитися дуже корисним при виникненні непередбаченої ситуації. Наприклад, якщо необхідно розбити скло автомобіля. Кишенькова кліпса дозволяє зручно закріпити ніж на поясі, в кишені або на спорядженні.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 220 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


