Опис ножа Boker Magnum Bon Appetite:
Компактний складаний ніж Бокер Магнум Смачного стане в нагоді в туристичних походах або просто виїздах на природу. Клинок, вилка з відкривачкою і ложка виготовлені з нержавіючої сталі 440А. завдяки своїй конструкції столові прилади можуть використовуватися окремо від ножа. Накладки рукояті виконані з багатошарової фанери. Клинок витягується за допомогою нігтьового зачепа. Тип замка-slipjoint.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 84 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | багатошарова фанера |
| Общая длина | 187 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | без фіксації |
| Толщина клинка | 1.6 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте





