Нож Boker Magnum Black Spear (01RY247)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Black Spear:
Тактичний ніж Boker Magnum Black Spear ідеально підходить для будь-якої місії. Лезо з S-подібною напівсеррейторною ріжучою кромкою виготовлено з нержавіючої сталі 440А. Рукоять оснащена кліпсою і склобоєм. Надійний замок запобігає випадковому закриттю ножа, а підпальцеві виїмки дозволяють міцно утримувати його в руці.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 230 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 1 670 ₴


