Нож Boker Magnum Black FD (01RY414)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 01RY414
Опис ножа Boker Magnum Black FD:
Модель Black FD є збільшеною, більш універсальною у використанні версії моделі Fire Ant. В першу чергу кардинально змінений клинок-тепер це "spear point" з клиноподібним заточуванням, виготовлений з корозієстійкої сталі 440А з чорним покриттям. Окремо варто зупинитися на рукоятці. Вона виготовлена з високоміцного пластику, має ергономічну форму і футуристичний дизайн, але відрізняє її наявність стропоріза і склобою, що робить Black FD (Fire Dept) надійним рятувальним інструментом. Створений спеціально для пожежних частин. Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | Пластик |
| Общая длина | 225 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

