Нож Boker Magnum Balisong Camo (06EX403)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Magnum Balisong Camo:
Модель Böker Magnum Balisong створена на основі філліпінського ножа «балісонг», більш відомого як «ніж-метелик». Клинок виготовлений зі сталі 440А.Для зручності носіння передбачена кліпса. Ніж виробляється в різних кольорах і має кілька варіантів виконання накладок рукоятей. Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, метелик |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 102 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 227 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Balisong |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Цвет рукоятки | камуфляж |
- Цена: 1 060 ₴

