Опис ножа Boker Magnum Army Rescue:
Ніж буде корисний перш за все, поліцейським, парамедикам і рятувальникам, так як володіє підвищеною функціональністю. В екстрених ситуаціях будуть просто незамінні стропоріз і склобій, а клинок у формі «танто» з частково серрейторной заточуванням з легкістю впорається з будь-якими завданнями. Матеріалом для клинка виступила високоякісна нержавіюча сталь 440С з воронованою поверхнею. Для швидкого і зручного відкривання клинка у його підстави є спеціальний виступ – фліппер, на який досить злегка натиснути для швидкісного вилучення клинка. Для перенесення ніж оснащений кліпсою. Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 208 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | жовтий |
- Цена: Цену уточняйте


