Нож складной Cold Steel Air Lite Drop Point (26WD)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Cold Steel Air Lite Drop Point 26WD:
Клинок ножа моделі Air Lite від компанії Cold Steel виготовлений з якісної японської сталі AUS10A, яка характеризується високою міцністю і твердістю, що, в свою чергу, дозволяє тривалий час «тримати» ріжучу кромку.Рукоять вирізана з G-10 лазером на верстатах з ЧПУ і текстурована.
Відкриття здійснюється за допомогою подвійного шпенька, клинок фіксується у відкритому положенні замком Tri-Ad Lock.
Випущені дві версії моделі Air Lite: з клинком профілю Drop Point і Tanto.
Ніж важить всього близько дев'яноста грамів і призначений для щоденного носіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS10A |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 203 мм |
| Твердость клинка | 58-59 HR |
| Тип замка | Tri-Ad Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

