Нож Cold Steel Pendleton Hunter (36LPSS)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 36LPSS
Опис ножа Cold Steel Pendleton Hunter 36LPSS:
Прототипом для створення цього туристичного ножа послужив авторський ніж Лойда Пендлтона. Замість складальної шкіряної рукояті використовується чіпкий пластик Kraton. Увігнуті спуски і бритвена гострота клинка зі сталі VG-1 роблять цей ніж відмінним робочим інструментом туриста. Геометрія клинка, рукояті, а також самі розміри ножа відповідають прототипу. Піхви виготовлені з полімерів. Поясна петля піхов має липучку і кнопку, ніж утримується кнопкою за рукоять, що забезпечує його надійне кріплення.
Дизайн ножа ретельно розроблений провідними майстрами американської збройової компанією Cold Steel, враховуючи його функціональну приналежність. Цей виробник холодної зброї має багаторічний досвід і традиції, що робить його одним з найбільш шанованих брендів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | мисливський |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | VG-1 |
| Материал рукояти | кратон |
| Общая длина | 209 мм |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 4.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: Цену уточняйте

