Нож складной Cold Steel Broken Skull I S35VN (54S1A)

Опис ножа Cold Steel Broken Skull I S35VN (54S1A):
Серія складаних ножів Broken Skull розроблялася компанією Cold Steel у співпраці зі знаменитим актором і колишнім професійним рестлером - Стівом Остіном.
Для виготовлення клинків даної серії використовуються тільки якісні матеріали. Моделі представлені як з високоякісної порошковою сталлю CTS XHP, яка чудово утримує різальну кромку, так і з міцною сталлю S35VN.
Чорне DLC покриття клинка додатково захищає його від подряпин і робить більш помітним серед аналогів. Рукоять (залежно від моделі) виготовлена зі зносостійкого склотекстоліти G-10, який витримує високі ударні навантаження або з використанням алюмінію. Ручка ергономічної форми, зручна при захопленні і не ковзає по долоні.
Переставляти кишенькова кліпса забезпечує зручність при повсякденному носінні, як для правші, так і для лівші. Ніж приводиться в робочий стан за допомогою шпенька.
Наявність отвору для темляка також залежить від моделі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 102 мм |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 235 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
- Цена: Цену уточняйте

