Опис складного ножа Cold Steel Recon Tanto San Mai (35AM):
Ножі Cold Steel Recon Tanto можна назвати однією з візитних карток цієї компанії. Саме Cold Steel винайшли і популяризували ножі з профілем клинка американського танто на початку 1980-х років. Клинки такої форми відрізняються ефективними колючими і ріжучими властивостями, завдяки чому їх можна назвати універсальними. Для більш зручного утримання, ножі Cold Steel серії Recon Tanto доповнені рукояттю з матеріалу Kraton®. Кратон® - це безпрецедентний матеріал космічної ери, який не тріскається і не гниє, а також несприйнятливий до несприятливих погодних умов. Поєднання форми і матеріалу рукояті забезпечує міцне зчеплення і протистоїть ковзанню в руці при інтенсивному використанні. Всі Ножі серії серії Recon Tanto доповнені якісним чохлом з матеріалу Secure-Ex ™.
San Mai має на увазі, що клинок має три шари сталі: твердий високовуглецевий в середині і більш м'які з боків. Примітно, що при виробництві японських мечів і кинджалів застосовувалася схожа технологія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | тактичний, мілітарі |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 178 мм |
| Комплектация | піхви пластикові Secure-Ex® |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | кратон |
| Общая длина | 298 мм |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | танто |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: Цену уточняйте


