Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Cold Steel Urban Edge 50/50 Edge 43XLS:
Початкове призначення точкових ножів-це самооборона. Але компанія Cold Steel позиціонує серію Urban Edge як Ножі для повсякденного використання, придатні не тільки для самозахисту, але і для господарських робіт. Ретельно продуманий дизайн рукояті забезпечує зручний і безпечний хват. У комплекті пластикові піхви Secure-Ex®, ланцюжок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тичковий |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 63.5 мм |
| Комплектация | піхви пластикові Secure-Ex®, ланцюжок. |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал рукояти | Kray-Ex |
| Общая длина | 101,6 мм |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: Цену уточняйте


