Ніж Cold Steel Perfect Balance Thrower (80TPB)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Cold Steel Perfect Balance Thrower:
Професійні метальні ножі. Чудово збалансовані, з міцної сталі 1055 Carbon, вони збережуть свої властивості через тисячі кидків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 229 мм |
| Марка стали | 1055 |
| Материал рукояти | Пластик |
| Общая длина | 343 мм |
| Твердость клинка | 60-64 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

