Нож Cold Steel Pendleton Hunter, 3V (36LPCSS)

Опис ножа Cold Steel Pendleton Hunter, 3V:
Ножі серії Pendelton Hunter представляють собою мисливські Обробні ножі для мисливців, які видобувають трофеї дещо меншого розміру, ніж"велика Африканська п'ятірка". Модель розроблена компанією Cold Steel у співпраці з Ллойдом Пендлтоном (Lloyd Pendleton), що легко помітити по контурах рукояті - вони точно такі ж, як і на ножах, які виготовлені Пендлтоном власноруч.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | CPM-3V |
| Материал рукояти | Kray-Ex |
| Общая длина | 209 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: Цену уточняйте

