Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис тичкового ножа Cold Steel Mini Pal:
Ніж Mini Pal від компанії Cold Steel має неповних 7 см в загальній довжині, що дозволяє віднести його до ультрамініатюрних кишенькових ножів-брелків. Дана модель має серрейторний тип заточування і Т-подібну рукоять, що дозволяє з незвичайною легкістю розрізати будь-яку мотузку, ремінь, упаковку. Ніж Mini Pal стане незамінною річчю в екстреному наборі для виживання не тільки завдяки хорошій практичності, але і надзвичайній зручності в повсякденному і екстремальному користуванні. Для зберігання ножа є спеціальні пластикові піхви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тичковий |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 25 мм |
| Комплектация | піхви пластикові Secure-Ex® |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал рукояти | кратон |
| Общая длина | 66 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: Цену уточняйте


