Нож Cold Steel Outdoorsman Lite (20PH)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20PH
Опис ножа Cold Steel Outdoorsman Lite 20PH:
Бюджетні версії популярних моделі Outdoorsman, Pendelton Hunter і Master Tanto зберегли їх форму і габарити, але виготовлені з більш доступних за вартістю матеріалів.Замість елітної японської ламінованої сталі San Mai III, в ножах Lite використовується високовуглецева 4116 Krupp німецького виробництва, а рукоятка виготовлена з практичного і недорогого поліпропілену.Хоча текстурована частина поверхні все ж виготовлена з Кратон для кращого утримання при екстремальних кліматичних умовах.Чим поставляється разом з піхвами з практичної нейлону-кордури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 152 мм |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Материал рукояти | Поліпропілен + кратон |
| Общая длина | 280 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

